Zabiegi, które wygładzą zmarszczki

Kremik przeciwzmarszczkowy, odpowiednio dobrany do potrzeb skóry z pewnością spowolni pojawienie się zmarszczek. Ale zabieg profesjonalny może zdziałać znacznie więcej, jest w stanie wyraźnie ująć nam lat. Przedstawiamy parę sposobów na odmładzanie w gabinecie.

Medycyna estetyczna

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

Face Lifting, zatem odmładzanie prądem. Po oczyszczeniu skóry kosmetyczka (https://novagroup.pl/kategoria/urzadzenia-kosmetyczne) umieszcza w wyznaczonych punktach na buzi elektrody po czym programuje narzędzie, które wysyła impulsy prądu. Inicjują one skurcze przeróżnych mięśni buzi, co jest dla nich swoistą gimnastyką. W trakcie zabiegu nie ma żadnych niemiłych odczuć – bodźce wywołują co najwyżej leciutkie szczypanie. Później kosmetyczka (zobacz i porównaj) nakłada na twarz ampułkę o działaniu liftingującym i kładzie maseczkę kolagenową z cząsteczkami złota. Rezultat zabiegu jest kapitalny – poprawia się owal buzi, nikną obrzęki pod oczami, a skóra jest gładka. Wpisz w komputer wyrażenie: lekarze medycyny estetycznej kraków żeby znaleźć gabinet medycyny estetycznej w swoim mieście.

Titan – naprężanie skóry promieniami podczerwieni. Titan emituje dużej mocy promieniowanie, które podgrzewa skórę na głębokość do 3 mm. W efekcie podrażnione włókna kolagenowe rekonstruują się jak też odzyskują uprzednią sprężystość. Rekomenduje się 2 zabiegi co cztery tygodnie i jeden przypominający po upływie roku. Kosmetyczka nakłada na twarz chłodzący żel. Porusza głowicą wydzielającą promienie podczerwieni po wyselekcjonowanym obszarze skóry. Jeden impuls trwa ok. trzech sekund oraz jest postrzegalny jako ciepło o rozmaitym natężeniu – zależy to od wrażliwości skóry. Uczucie pieczenia mija prędko, natomiast nieduże zaczerwienienie a także uczucie ściągnięcia mogą utrzymać się paręnaście godzin. Zabieg jest bezpieczny, nie narusza otaczających tkanek. Można go przeprowadzać latem, opalenizna nie jest problemem. Jedynie ciąża, schorzenia nowotworowe oraz skórne są przeciwwskazaniem.

Co zaś proponuje nam gabinet medycyny estetycznej? Usługi z obszaru medycyny estetycznej to między innymi mezoterapia, kwas hialuronowy a także wypełnianie zmarszczek. Toksyna botulinowa, nazywana potocznie botoksem, jest naturalną neurotoksyną produkowaną przez wyizolowane szczepy bakterii. Wykorzystywana bywa w medycynie estetycznej do zabiegów usuwania bruzd a także leczenia nadpotliwości. Działanie preparatu zaczyna być zauważalne po około 48-72 godzinach od zrealizowania zabiegu. Jednak ostateczne rezultaty możemy obserwować po mniej więcej 10-14 dniach. Całościowy wynik utrzymuje się 4-6 miesięcy.