nowe metody czyszczenia zębów

Każdy bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego że powinien zadbać o zęby. Nowoczesne potencjały utrzymania jamy ustnej w znakomitej czystości są spore.

Zęby

Autor: ND Strupler
Źródło: http://www.flickr.com

Szczoteczki soniczne to oryginalna generacja szczotek, która ze względu na swoją wielką skuteczność czyszczenia staje się coraz bardziej słynna, wypychając pomału z rynku typowe szczoteczki. Szczoteczki soniczne, dzięki swojemu nadzwyczajnemu biegowi, oraz specjalnie wyprofilowanym zakończeniom, przynoszą bardzo dokładne, oraz nieinwazyjne czyszczenie zębów. Spajają wysoką skuteczność czyszczenia z delikatnością dla delikatnego szkliwa i dziąseł. W trakcie czyszczenia zębów szczoteczki takie przekazują szczególne wibracje, które rozchodząc się w wodzie produkują bąbelki powietrza.

Bąbelki te, wprawione w ruch przez szczoteczkę, uderzają z znaczącą siłą w odnajdujący się na przestrzeni uzębienia osad wycierając go z nawierzchni zębów. Skuteczność owego procesu została zaświadczona wieloma eksperymentami klinicznymi. Włosie szczoteczki sonicznej w czasie pracy wychyla się na boki do 4 mm czyniąc ruch wymiatający. Jest to sposób szczotkowania polecany dla wszystkich osób dorosłych. Osiągalnych jest wiele rodzajów, różniących się od siebie przeważnie designem, liczebnością programów, również gatunkiem realnych do zastosowania zakończeń czyszczących.

Dentysta

Autor: Partha S. Sahana
Źródło: http://www.flickr.com

Irygator do zębów służy do codziennych zabiegów higienicznych jamy ustnej. Narzędzie to przypomina elektryczną szczoteczkę do zębów, jednak miast końcówki z włosiem posiada dyszę wystrzeliwującą strumień wody i jest na stałe połączona z zasobnikiem. Irygator eliminuje bakterie znajdujące się głęboko między zębami i niżej dziąseł, gdzie czyszczenie tradycyjną szczoteczką nie zapewnia rezultatów.

Zajmujący artykuł? Jeżeli tak sądzisz, to kliknij tutaj, w serwisie (https://xrayprotect.pl/produkty-na-zamowienie.html), który tam miejscu znajdziesz, też jest coś ciekawego.

Irygator do zębów jest idealnym uzupełnieniem codziennego mycia zębów i pod każdym względem jest w stanie wymienić nić stomatologiczną. Jest wręcz konieczny dla osób z aparatami ortodontycznymi. Irygator wodny w znacznym stopniu ułatwia i usprawnia skuteczność zabiegów higienicznych.

Czy posiadasz wątpliwości w odniesieniu do omawianej problematyki? Jeżeli tak, to wejdź tu i poznaj informacje (https://www.przychodniazycie.pl/) na to zapytanie – niewątpliwie będą one bardzo ciekawe.

Powszednie stosowanie tego urządzenia w zabiegach higienicznych jamy ustnej w znacznym stopniu aktywuje kurację schorzeń przyzębia.