Niesztampowe pomysły na podarki dla kobiet na walentynki.

Kiedy co roku zbliża się luty i marzec, spora grupa panów ma problem, bowiem są to dwa miesiące, w trakcie których należy wznieść się na wyżyny wyobraźni a także znaleźć jakieś oryginalne a także użyteczne prezenty, jakie zostaną zaaprobowane przez ich żony, a przy tym nie spotkają się z drwiącym śmiechem czy lekceważącym spojrzeniem.

Wydaje mi się, iż niejeden zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć dobry a także pasujący upominek, który będzie cieszył bliską osobę.

Publikowany artykuł kompletnie Cię wciągnął? Jeżeli tak, to zainteresuje Cię też pełna notka (https://www.hotelpanorama.pl/przyjecia/komunie), która posiada zbliżone informacje.

Na pozór nie powinno być z tym problemu, ponieważ znamy się od lat, a co jest z tym związane, powinniśmy wiedzieć jakie są gusta a także upodobania naszych bliskich. Aczkolwiek nieraz może wystąpić kłopot, co zakupić w momencie dwóch uroczystości tak bardzo dedykowanych paniom. W lutym wypadają walentynki, święto wszystkich zakochanych, w trakcie którego powinno się ofiarować swojej ukochanej choćby pojedynczą różę, a niedługo w marcu jest dzień kobiet i tu również musimy coś znaleźć.

fotografia - randka

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Wyjątkowo w walentynki oczekiwania są dość podniesione, mimo tego, że jest to święto zakochanych a również wszystkich kochających się, to głównie panowie kłopoczą się a także zachodzą w głowę, jaki upominek sprawić dla naszej ukochanej. Szuka się czegoś, co powinno być dla niej zachwycające a także rozbudzi w niej jak najlepsze emocje związane z jej chłopakiem ewentualnie narzeczonym.

Bardzo często mężczyźni decydują się na zwyczajny standard, czyli tuzin róż plus pójście do kina, pubu albo do restauracji. Oklepane? Oczywiście, aczkolwiek nie wiem, czy jakaś kobieta wyobraża sobie walentynki bez prezentu w postaci czerwonych róż, które są normalnym symbolem wielkiej miłości. Do tego dodać można również bombonierkę z dobrymi czekoladkami, lecz w tym wypadku uwaga na pułapkę, która może się za nią ukrywać. A mianowicie, radzę nie popełniać błędu i nie wypominać później żonie faktu, że cała bombonierka została zjedzona „na jeden raz”. Dla tych bardziej odważnych a także ceniących sobie intymną zabawę w łóżku, dobrym gadżetem wydaje się zabawka nazywana dildo. Uatrakcyjni ona spotkania w sypialni a także podniesie temperaturę w łóżku. Dla starszych związków, takich z potomstwem, wskazane mogą okazać się kulki gejszy. To zabawka seksualna, jaka może się przydać między innymi do ćwiczenia mięśni kegla u pań , które rodziły. Taki upominek nie tylko zapewni niezapomniane doznania, lecz i pozwoli takiej kobiecie prędko powrócić do seksualnej formy po ciąży.

Jak widzimy, pomysłów na podarunki dla kobiet jest naprawdę dużo. Najlepiej kierować się jej gustem oraz pasjami. Z pewnością każdy pan zna swoją kobietę najlepiej i dobrze wie, jakim upominkiem sprawi jej największą przyjemność.